KONST / Litografier / Färglitografi 13789150
nr 1378 9150
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 420/1500, tryckt signatur. Ej . Motivet: 77x57, yttermått inklusive ram: 86x64 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:33:23
15/2 09:26:44
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer